IZOLACJE OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

1 - 2 z 2
1.00 PLN
ID #5343
Odsłon : 8 / Opublikowany 5 miesięcy temu
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam
Firma FIRBAU należy do grona najbardziej profesjonalnych firm osuszających w Polsce. Występując w roli generalnego wykonawcy, realizuje osuszanie na kluczowych inwestycjach infrastrukturalnych w województwie śląskim, małopolskim i opolskim.
Spółka powstała w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w sektorze budowlanym związanym z wykonywaniem profesjonalnych usług osuszających. Początkowo działalność firmy skupiała się na drenażach obiektów. Ponadto w dorobku firmy są prace izolacyjne budynków, a także realizacje związane z iniekcją krystaliczną czy odgrzybianiem.
Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że w ostatnich latach poszerzyliśmy swą działalność na obszarze całego województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego jak i zwiększyliśmy profil naszej działalności o ozonowanie pomieszczeń, w której odnosimy znaczące sukcesy.
FIRBAU dzisiaj to doświadczony Wykonawca, który dzięki zdobytym doświadczeniom jest w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom i wymaganiom stawianym przez inwestora. W pracach wykorzystujemy nie tylko sprawdzone rozwiązania, ale również z powodzeniem wprowadzamy nowatorskie technologie i materiały, które można zakupić w naszym sklepie internetowym, realizując inwestycje w oparciu o siły własne i własną bazę sprzętową. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na potencjale kadrowym polegając na ich doświadczeniu charakteryzującym się wysoką wiedzą techniczną oraz rzetelnością. W swoich zasobach personalnych posiadamy osoby posiadające uprawnienia do przeprowadzania osuszania, drenaży, odgrzybiania czy ozonowania.
www.firbau.pl
www.ozonowanie.firbau.pl
tel.601 097 401
tel/fax 33 8573 829

Dodatkowe informacje

Strona www: www.firbau.pl


 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Wojciech Firma FIRBAU
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Śląskie
  Ustroń
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Wojciech Firma FIRBAU
  Kraj Polska
  Województwo Śląskie
  Adres Ustroń
  Typ Prywatny
  Telefon 60109xxxx
  IZOLACJE OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ - 1/2
  IZOLACJE OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ - 2/2
  IZOLACJE OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ
  Firma FIRBAU należy do grona najbardziej profesjonalnych firm osuszających w Polsce. Występując w roli generalnego wykonawcy, realizuje osuszanie na kluczowych inwestycjach infrastrukturalnych w województwie śląskim, małopolskim i opolskim. Spółka powstała w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrz...
  1.00 PLN