Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #4767
Odsłon : 16 / Opublikowany 5 miesięcy temu

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy na terenie Niemiec.

Oferta dedykowana dla operatorów, którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów .

Możliwe wynagrodzenie powyżej  12 tys. zł

Miejsce pracy:  teren Niemiec

Oferujemy:

·         długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

·         bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

·         atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 17 euro, regularne płatności,

·         BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

·         BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

·         opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania/ Zakres prac:

·         samodzielna obsługa koparki  16 i 21 tonowej (Cat, Comatsu) i dbałość o dobry stan techniczny,

·         wykonywanie wykopów wąsko przestrzennych - głębokich na 7m, szer. na 2m,

·         wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,

·         komunikacja z pozostałymi pracownikami,

Wymagania:

·         uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,

·         min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

·         sumienność, rzetelność w pracy,

·         samodzielność i precyzja w działaniu,

·         dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

·         brak nałogów,

·         mile widziane własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Zarejestrowany w dniu Luty 28, 2018

    Lokalizacja

    Polska
    Dolnośląskie
    Jelenia Góra
    Grunwaldzka 58
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Ruben Bau
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Jelenia Góra
    Typ Prywatny
    Telefon 53418xxxx
    Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim - 1/1
    Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy na terenie Niemiec. Oferta dedykowana dla operatorów, którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów . Możliwe wynagrodzenie powyżej  12 tys. zł Miejsce pracy: &...