12000.00 PLN

Murarz do Niemiec

Niemcy - Dam pracę
Listopad 5, 2018
Miasto: Jelenia Góra
Województwo: Dolnośląskie
Data publikacji: Listopad 5, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-13 09:36:00
Numer ogłoszenia: 3889 Odsłon: 1

Opis

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy  do budowy obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł

Miejsce pracy:  Erfurt, hamburg, Frankfurt nad Menem

Termin rozpoczęcia kontraktu: listopad 2018

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-          obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

-          prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw:

-          wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,

-          wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,

-          wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi,

-          wykonywanie łuków i sklepień,

-          wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów,

-          murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,

-          wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,

-          spoinowanie ścian,

-          osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,

-          przygotowywanie zapraw murarskich,

-          prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,

-          prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów,

-          prace ogólnobudowlane.

Oferujemy:

-        atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

-        możliwość urlopów co ok. 6 -8 tygodni,

-        długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-        bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

-       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,

-       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,

-        opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

-        umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich
oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.
i ochrony środowiska,

-        min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

-        sumienność, rzetelność w pracy,

-        preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,

-        dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

-        brak nałogów,

-        mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 732-887-107.

  • Zbrojarz-cieśla- betoniarz  do Niemiec
    Zbrojarz-cieśla- betoniarz do Niemiec
    Listopad 5, 2018 Niemcy - Dam pracę Jelenia Góra (Dolnośląskie)
    Proszę o kontakt

    Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cie...

  • praca opieka Niemcy 1600 EURO + 400 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ Emsdetten
    praca opieka Niemcy 1600 EURO + 400 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ Emsdetten
    Październik 28, 2018 Niemcy - Dam pracę Wrocław (Dolnośląskie)
    1.00 PLN

    Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych! NOWE ZLECENIE DO SPOKOJNEGO MAŁŻEŃSTWA Z PR...

  • Monter sieci Wod- Kan do Niemiec
    Monter sieci Wod- Kan do Niemiec
    Październik 23, 2018 Niemcy - Dam pracę (Dolnośląskie)

    Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec  poszukuje doświadczonych robotników ziemnych do prac przy meli...