Monter Mechanik

To ogłoszenie wygasło.
Proszę o kontakt
ID #5181
Odsłon : 1 / Opublikowany 3 miesięcy temu

MK&LK jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą zajmującą się utrzymaniem ruchu maszyn produkcyjnych, budową maszyn pakujących i montażem linii produkcyjnych w przemyśle spożywczym.

Aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do pracy na południu Niemiec (Baden-Württemberg) na stanowisku:

MONTER MECHANIK

Zakres obowiązków:
- Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych

- Praca na podstawie rysunku technicznego

- Wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń

- Obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich/elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny

- Uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u Klienta

- Serwisowanie maszyn i urządzeń

- Dbałość o ustalony porządek w warsztacie

Wymagania:

- Język niemiecki mile widziany, ale niewymagany

- Wykształcenie min. średnie (mechaniczne)

- Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami oraz obsługa maszyn obróbczych (tokarka, frezarka)

- Doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem

- Podstawowa znajomość rysunku technicznego

- Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość i pracowitość

- Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Wynagrodzenie od 3200 Euro brutto

- Umowę o pracę z zatrudnieniem na czas nieokreślony

- Pełen pakiet socjalny

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

- Zakwaterowanie bezpłatne

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres office@mklk.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • pracaniemcymechanikmonterumowa o pracędarmowe zakwaterowanieeuroszukam pracy

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    To ogłoszenie wygasło, nie możesz skontaktować się ze sprzedawcą.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Gość
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Gość
    Kraj Polska
    Województwo -
    Adres -
    Typ Prywatny
    MK&LK jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą zajmującą się utrzymaniem ruchu maszyn produkcyjnych, budową maszyn pakujących i montażem linii produkcyjnych w przemyśle spożywczym. Aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do pracy na południu Niemiec (Baden-Württe...