Hydraulik- Niemcy

1.00 PLN
ID #5157
Odsłon : 14 / Opublikowany 2 miesięcy temu

Posiadasz doświadczenie jako Hydraulik?

Szukasz pracy jako Hydraulik w Niemczech?

Dołącz do nas, razem możemy osiagnąc nasze wspólne cele!

Firma Piening GmbH należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, hydraulicznej, automatyki i serwisu przemysłowego. Od 40 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 800 pracownikow, którzy pracują w naszej firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz:

Hydraulik m/k

Miejsce pracy: całe Niemcy
Stosunek pracy: stałe zatrudnienie
Czas trwania umowy: nieokreślony
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:

• Instalacje systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych
• Podłączenie systemów wodociagowych i kanalizacyjnych
• Utrzymanie, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Nasze wymagania:

• Mile widziane wykształcenie jako hydraulik
• Min. 2 letnie doświadczenie jako hydraulik
• komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego
• Nie znasz języka niemieckiego? To nie Problem! Oferujemy bezpłatne intensywne kursy języka niemieckiego.
• Prawo jazdy i samochód - mile widziane
• Umiejetność samodzielnej pracy
• Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

• Niemiecką umowe o pracę, zawartą na czas nieokreślony- z nami jako pracodawcą
• Atrakcyjne wynagrodzenie:
od 12,50 EUR brutto (Niemiecki A1)
od 13,00 EUR brutto (Niemiecki B1)
• Dieta w wysokości 40 EUR/ za dzień przepracowany, 50 EUR- dla osób mobilnych
• Taryfowe dodatki branżowe
• Dodatek do nadgodzin + 25%
• Wsparcie w rozwoju zawodowym oraz w finansowym nawet do 18 € brutto/h
• BONUS dla polecenie nowego pracownika - 500 EUR
• Dodatkowe pieniądze na święta Bożego narodzenia i urlop do 600 EUR
• Pomoc w utworzeniu Teamu w pracy
• Organizacja zakwaterowania
• Wysokiej jakości bezpłatne ciuchy robocze, profesjonalne narzędzia
• Wsparcie w nostryfikacji zawodu w Niemczech
• Indywidualna opieka dysponenta
• Asystentki mówiące w jezyku polskim
• Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego
• Wsparcie w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

Szukasz stałej pracy w Niemczech ?
Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?
Zgloś się do nas !

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Gość
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Łódzkie
    Łódź
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Gość
    Kraj Polska
    Województwo Łódzkie
    Adres Łódź
    Typ Prywatny
    Posiadasz doświadczenie jako Hydraulik?Szukasz pracy jako Hydraulik w Niemczech?Dołącz do nas, razem możemy osiagnąc nasze wspólne cele!Firma Piening GmbH należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, hydraulicznej, automatyki i serwisu przemysłowego. Od 40 lat c...
    1.00 PLN