Proszę o kontakt

Zbrojarz na prefabrykaty do Belgii

Belgia - Dam pracę
Styczeń 8, 2019
Data publikacji: Styczeń 8, 2019
Data wygaśnięcia: 2019-01-31 08:43:00
Numer ogłoszenia: 4381 Odsłon: 1

Opis

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym zbrojarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

·         współpraca z projektantem i kierownikiem budowy,

·         zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:

·         doświadczenie zawodowe na stanowisku zbrojarz/spawacz,

·         umiejętność spawania,

·         umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,

·         systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

·         mobilność, dyspozycyjność do pracy,

·         prawo jazdy kategorii B,

·         dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

·         własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość zakwaterowania,

  • kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

  • pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.pastuszko@regess.eu
Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 923 286

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

  • Hydraulik_Belgia
    Hydraulik_Belgia
    Styczeń 15, 2019 Belgia - Dam pracę Jelenia Góra (Dolnośląskie)

    Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii  po...

  • Cieśla szalunkowy do Belgii
    Cieśla szalunkowy do Belgii
    Styczeń 8, 2019 Belgia - Dam pracę Jelenia Góra (Dolnośląskie)

    Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym cieślą szalunkowym do projektów rea...

  • Monter instalacji światłowodowych - okolice Antwerpii
    Monter instalacji światłowodowych - okolice Antwerpii
    Listopad 8, 2018 Belgia - Dam pracę Wrocław (Dolnośląskie)
    Darmowe

    Firma Vitruvion sp. z o.o. podejmie współpracę z wykwalifikowanymi monterami instalacji światłowodowych. Praca na terenie Belgii w ok...