Cieśle szalunkowi do Belgii

Proszę o kontakt
ID #4984
Odsłon : 5 / Opublikowany 1 miesiąc temu

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym cieślą szalunkowym do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

·         montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)

·         montaż stropów z płyt betonowych

·         poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków

·         zdejmowanie deskowania

Wymagania:

·         prowadzenie działalności gospodarczej – A1 lub gotowość do jej założenia

·         doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego

·         umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

·         systematyczność i terminowość w realizacji zadań

·         mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii

·         prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość zakwaterowania,

  • kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

  • pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Dozwolone rozszerzenia: png,gif,jpg,jpeg.
    Największy rozmiar: 0.2Mb.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Anna
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Dolnośląskie
    Wrocław
    Jelenia Góra
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Anna
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Wrocław
    Typ Prywatny
    Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym cieślą szalunkowym do projektów realizowanych na terenie Belgii.   Opis stanowiska: ·         montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy...