Proszę o kontakt

Cieśla szalunkowy do Belgii

Belgia - Dam pracę
Styczeń 8, 2019
Miasto: Jelenia Góra
Województwo: Dolnośląskie
Data publikacji: Styczeń 8, 2019
Data wygaśnięcia: 2019-02-27 14:11:00
Numer ogłoszenia: 4383 Odsłon: 0

Opis

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym cieślą szalunkowym do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
•    montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)
•    montaż stropów z płyt betonowych
•    poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków
•    zdejmowanie deskowania

Wymagania:
•    prowadzenie działalności gospodarczej – A1, lub gotowość do założenia
•    doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego
•    umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
•    systematyczność i terminowość w realizacji zadań
•    mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii
•    prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

•    atrakcyjne wynagrodzenie,
•    możliwość zakwaterowania,
•    kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
•    pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.pastuszko@regess.eu
Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 923 286

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

  • Hydraulik_Belgia
    Hydraulik_Belgia
    Styczeń 15, 2019 Belgia - Dam pracę Jelenia Góra (Dolnośląskie)

    Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii  po...

  • Zbrojarz na prefabrykaty do Belgii
    Zbrojarz na prefabrykaty do Belgii
    Styczeń 8, 2019 Belgia - Dam pracę

    Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym zbrojarzem do projektów realizowany...

  • Monter instalacji światłowodowych - okolice Antwerpii
    Monter instalacji światłowodowych - okolice Antwerpii
    Listopad 8, 2018 Belgia - Dam pracę Wrocław (Dolnośląskie)
    Darmowe

    Firma Vitruvion sp. z o.o. podejmie współpracę z wykwalifikowanymi monterami instalacji światłowodowych. Praca na terenie Belgii w ok...