Darmowe

BRYGADZISTA - PRACA W BELGII

Belgia - Dam pracę
Listopad 7, 2018
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Data publikacji: Listopad 7, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-12-31 17:00:00
Numer ogłoszenia: 3913 Odsłon: 1

Opis

 Polska firma budowlana Regess Sp. z o.o zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego BRYGADZISTĘ z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i prowadzenie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie BELGII w miejscowości HASSELT.

 Opis stanowiska:

• współpraca z projektantem i kierownikiem budowy

• rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem

• kierowanie pracą podległego zespołu

• prowadzenie budowy pod kątem technicznym

• prace murarskie, ciesielskie

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami,

• WARUNEK: umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań

• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii

• prawo jazdy kategorii B, mile widziany samochód

• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Korzyści:

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• długoterminowa współpraca

• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego

• możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu

• atrakcyjne wynagrodzenie

 Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 928 204.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: anna.gryszczuk@regess.eu

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.

Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

  • Monter instalacji światłowodowych - okolice Antwerpii
    Monter instalacji światłowodowych - okolice Antwerpii
    Listopad 8, 2018 Belgia - Dam pracę Wrocław (Dolnośląskie)
    Darmowe

    Firma Vitruvion sp. z o.o. podejmie współpracę z wykwalifikowanymi monterami instalacji światłowodowych. Praca na terenie Belgii w ok...

  • PRACA W BELGII PRZY PRODUKCJI PREFABRYKATÓW
    PRACA W BELGII PRZY PRODUKCJI PREFABRYKATÓW
    Listopad 7, 2018 Belgia - Dam pracę (Dolnośląskie)
    Darmowe

    Polska firma budowlana Regess Sp. z o.o o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która od 10 lat realizuje kompleksowo inwestycje...

  • DEKARZE - PRACA W BELGII
    DEKARZE - PRACA W BELGII
    Październik 24, 2018 Belgia - Dam pracę Wrocław (Dolnośląskie)
    Darmowe

    Firma budowlana Regess Sp. z o.o podejmie współpracę w doświadczonymi DEKARZAMI. Do wykonania między innymi demontaż i montaż dach&oa...