Specjalista ds. projektowania w systemie Autocad - praca stacjonarna w Gliwicach, możliwość pracy zd

1 zdjęcie
4000.00 PLN
ID #5725
Odsłon : 87 / Zmodyfikowany 3 miesięcy temu

Innowacja, nowe technologie, źródła energii odnawialnej, to środowisko w którym operuje nasz Klient. To ludzie inspirują jego działalność i przekładają swoją kreatywność na ogólny sukces pracodawcy.

Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Specjalista ds. projektowania w systemie Autocad - praca stacjonarna w Gliwicach, możliwość pracy zdalnej.

Podstawowe obowiązki:
-    projektowanie instalacji grzewczych i sanitarnych zgodnie z najnowszymi wymaganiami techniki dla Klientów krajowych i zagranicznych,
-    doradztwo techniczne,
-    dbanie o wizerunek firmy w ramach prowadzonych zleceń.

Wymagania:
-    szukamy osób o zainteresowaniach technicznych, w tym absolwentów studiów inżynieryjnych
-    podstawowa znajomość Autocad,
-    znajomość branży grzewczej lub sanitarnej będzie dodatkowym atutem,
-    łatwość nawiązywania kontaktów,
-    znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
-    dokładność, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
-    umowę o pracę w stabilnej firmie, wynagrodzenie od 4000 brutto,
-    możliwość pracy zdalnej, wówczas wymagamy własnego komputera z dostępem do internetu,
-    oferujemy profesjonalne szkolenia, m.in. z zakresu przepisów technicznych i norm obowiązujących w Polsce i Europie Zachodniej,
-    możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

 Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

 Pełna treść ogłoszenia na stronie

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Zarejestrowany w dniu Luty 27, 2018

    Lokalizacja

    Polska
    Śląskie
    Gliwice
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    OBPON
    Kraj Polska
    Województwo Śląskie
    Adres Gliwice
    Typ Prywatny
    Specjalista ds. projektowania w systemie Autocad - praca stacjonarna w Gliwicach, możliwość pracy zd - 1/1
    Innowacja, nowe technologie, źródła energii odnawialnej, to środowisko w którym operuje nasz Klient. To ludzie inspirują jego działalność i przekładają swoją kreatywność na ogólny sukces pracodawcy.Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:Specjali...
    4000.00 PLN