Spedytor Międzynarodowy z j. angielskim

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #5898
Odsłon : 5 / Zmodyfikowany 2 tygodni temu

Dla Naszego Klienta z branży transportowej największym kapitałem są pracownicy. Swoją markę buduje od blisko dekady, ciągle się rozwija i poszukuje kolejnych ambitnych osób, lubiących wyzwania. Pracujący tam ludzie chętnie dzielą się wiedzą, jednocześnie cenią sobie zapał i otwartość.
Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

praca stacjonarna w Bydgoszczy

Podstawowe obowiązki:
• organizacja drogowych przewozów krajowych i/lub międzynarodowych,
• poszerzanie bazy podwykonawców,
• pozyskiwanie nowych Klientów,
• negocjowanie warunków współpracy,

Wymagania:
• wykształcenie co najmniej średnie,
• mile widziane doświadczenie min. 1,5 roczne w branży logistycznej
• znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,
• mile widziana znajomość j. niemieckiego,
• znajomość pakietu MS Office,
• wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność,

Oferujemy:
• umowa o pracę na pełny etat,
• wynagrodzenie od podstawowego wzwyż (uzależnione od kompetencji i doświadczenia kandydata)
• prowizja od osiągniętej marży,
• ciekawy pakiet benefitów i rozwoju: karta multisport, profesjonalne szkolenia, chillout room, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rozwoju kompetencji,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Zarejestrowany w dniu Luty 27, 2018

    Lokalizacja

    Polska
    Kujawsko-Pomorskie
    Bydgoszcz
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    OBPON
    Kraj Polska
    Województwo Kujawsko-Pomorskie
    Adres Bydgoszcz
    Typ Prywatny
    Spedytor Międzynarodowy z j. angielskim - 1/1
    Dla Naszego Klienta z branży transportowej największym kapitałem są pracownicy. Swoją markę buduje od blisko dekady, ciągle się rozwija i poszukuje kolejnych ambitnych osób, lubiących wyzwania. Pracujący tam ludzie chętnie dzielą się wiedzą, jednocześnie cenią sobie zapał i otwartość.  R...