Kierownik Oddziału praca stacjonarna w Kraśniku
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

1 zdjęcie
4000.00 PLN
ID #6522
Odsłon : 7 / Opublikowany 1 tydzień temu
Stan: Nowy

Nasz Klient z branży chemii budowlanej poszukuje lidera, do swojego zespołu w oddziale w Kraśniku. My będziemy weryfikować Twoje doświadczenie w kierowaniu zespołem, Ty z kolei pochwal się wiedzą, jak budować dobre relacje z Klientami i współpracownikami.

Do rekrutacji zapraszamy Kandydatów z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Kierownik Oddziału
praca stacjonarna w Kraśniku

Podstawowe obowiązki:
kierowaniem odziałem firmy,
-    negocjowanie warunków i umów handlowych,
-    rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
-    nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń,
-    dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,
-    pozyskiwanie nowych kontrahentów,
-    sporządzanie raportów, analiz oraz zestawień dotyczących funkcjonowania oddziału,
-    realizacja celów sprzedażowych, jak również nadzór nad powierzonymi zadaniami,
-    współpraca z Klientami zewnętrznymi firmy, tj. dostawcami i odbiorcami,

Wymagania:
wykształcenie co najmniej średnie,
-    doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
-    mile widziane poprzednie doświadczenia w charakterze kierownika oddziału,
-    mile widziana znajomość programu sprzedażowego WF Mag,
-    odpowiedzialność, komunikatywność,
-    zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
-    skrupulatność i i umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-    możliwość rozwoju i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-    praca od pon. - pt. w godz. 08:00-15:00, wynagrodzenie 4000-4500brutto.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pełne ogłoszenie dostępne na stronie https://obpon.pl/article/203087/show.html

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Zarejestrowany w dniu Luty 27, 2018

    Lokalizacja

    Polska
    Lubelskie
    Lubelska
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    OBPON
    Kraj Polska
    Województwo Lubelskie
    Adres -
    Typ Prywatny
    Kierownik Oddziału praca stacjonarna w Kraśniku - 1/1
    Nasz Klient z branży chemii budowlanej poszukuje lidera, do swojego zespołu w oddziale w Kraśniku. My będziemy weryfikować Twoje doświadczenie w kierowaniu zespołem, Ty z kolei pochwal się wiedzą, jak budować dobre relacje z Klientami i współpracownikami. Do rekrutacji zapraszamy Kandydat&oac...
    4000.00 PLN