Proszę o kontakt

Specjalista ds. kadr i płac – praca dla osoby z orzeczeniem w Przemyślu

Biuro i Administracja
Styczeń 2, 2019
Miasto: Przemyśl
Województwo: Podkarpackie
Data publikacji: Styczeń 2, 2019
Data wygaśnięcia: 2021-09-26 00:00:00
Numer ogłoszenia: 4015 Odsłon: 10

Opis

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko :

Specjalista ds. kadr i płac – praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w Przemyślu.

Podstawowe obowiązki:

- Pełna administracja kadrowo-płacowa zgodnie z przepisami prawa: sporządzanie listy płac, deklaracji ZUS, PIT-4, PIT-11, GUS, PFRON,

- obsługa programu kadrowo-płacowego OPTIMA,

- obsługa wewnętrznej platformy HR,

- współpraca z UP, US, ZUS, GUS.

Wymagania:

- Wykształcenie ekonomiczne,

- min. 2 letnie doświadczenie w dziale kadr,

- mile widziane doświadczenie w HR z zakresu opracowywania ocen pracowniczych, systemów motywacyjnych, prowadzeniu rekrutacji,

- obsługa programu kadrowo-płacowego Optima, Płatnik,

- znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i płac, PFRON

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

- komunikatywność, i otwartość na nowe wyzwania,

- chęć rozwoju, wysokie zdolności interpersonalne,

- terminowość i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- wynagrodzenie: 1700-2400 netto uzależnione od doświadczenia zawodowego Kandydata plus premia uznaniowa,

- praca w godzinach 8:00-14:00,

- dostępność do pracy: od zaraz.

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl