Piękna szafka nocna biała do kupienia na Edinos.pl

To ogłoszenie wygasło.
80.00 PLN
ID #4530
Odsłon : 7 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Edinos to przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie. Oferowane produkty posiadają certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją nieskazitelnej jakości wykonania, ponieważ powstały z dobrych surowców w humanitrych warunkach pracy.  Asortyment jest na tyle szeroki, że zarówno entuzjaści wielbiący styl niecodzienny ale także tradycjonaliści znajdą coś pasującego do swojego gustu. Wszystkie towary objęte są 10 letnią gwarancją. Zapierający dech w piersiach design, wysoka jakość wykonania  oraz wysoka praktyczność mebli sprawia, że firma jest pewna  zadowolenia kontrahenta i proponuje aż 100 dni na zwrot zakupionych towarów.


Wszyscy zainteresowani kupią tu różne kanapy i sofy, narożniki, krzesła drewniane,hokery, stoły szklane, łóżka młodzieżowe, materace do spania, wieszaki stojące oraz gotowe zestawy salonowe i wiele, wiele innych.Szczególnym powodzeniem odznaczają się przede wszystkim zestawy o niecodziennym wzornictwie marki Elior przeznaczone do pracowni.


EDINOS.PL szybko i wygodnie zrobisz zakupy online z zacisza własnego mieszkania. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś na edinos.pl, gdzie czeka Cię możliwość konsultacji z profesjonalistami ale również szybka i bezproblemowa wysyłka towarów.


*kwota opublikowana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.


 

Dodatkowe informacjeSłowa kuczowe: • szafka nocna biała

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  To ogłoszenie wygasło, nie możesz skontaktować się ze sprzedawcą.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Gość
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Gość
  Kraj Polska
  Województwo -
  Adres -
  Typ Prywatny
  Piękna szafka nocna biała do kupienia na Edinos.pl
  Edinos to przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie. Oferowane produkty posiadają certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją nieskazitelnej jakości wykonania, ponieważ powstały z dobrych surowców w humanitrych warunkach pracy.  Asortyment jest na tyle szeroki, że zarówno en...
  80.00 PLN