Ławostoły - Sklep Internetowy Edinos.pl
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

1 - 2 z 2
Proszę o kontakt
ID #6634
Odsłon : 29 / Opublikowany 3 miesięcy temu
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

Edinos.pl to sklep w internecie posiadający etyczne wartości. Sprzedawane produkty posiadające certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją najwyższej jakości wykonania, ponieważ stworzone zostały z solidnych surowców w warunkach pracy zachowujących prawa człowieka i obywatela.  Asortyment jest szeroki, że zarówno entuzjaści stylu modernistycznego ale także tradycjonaliści znajdą coś pasującego do swoich preferencji. Wszystkie produkty mają 10 letnią gwarancję. Atrakcyjne wzornictwo, wysoka jakość wykonania  i wysoka praktyczność produktów sprawia, że sklep jest pewny zadowolenia klienta i daje 100 dni na zwrot towaru.


Znajdziemy tu różnego rodzaju wersalki i kanapy, sofy i fotele, krzesła metalowe, ławostoły, stoły drewniane, łóżka młodzieżowe, materace do spania, wieszaki ścienne oraz gotowe zestawy do sypialni i wiele, wiele więcej.Do szczególnie pożądanych rodzajów produktów możemy zaliczyć zestawy o niecodziennym wzornictwie  marki Elior przeznaczone do restauracji.


Edinos to szybkie i wygodne zakupy online z zacisza własnego lapotopa. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś na www.edinos.pl, gdzie czeka Ciebie możliwość konsultacji z profesjonalistami a także dodatkowo szybka i bezproblemowa dostawa.


 


*kwota podana w ogłoszeniu jest jedynie ceną orientacyjną.

Dodatkowe informacje

Strona www: https://www.edinos.pl


Słowa kuczowe: • ławostoły

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Edinos
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Lubelskie
  Biłgoraj
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Edinos
  Kraj Polska
  Województwo Lubelskie
  Adres Biłgoraj
  Typ Prywatny
  Ławostoły - Sklep Internetowy Edinos.pl - 1/2
  Ławostoły - Sklep Internetowy Edinos.pl - 2/2
  Ławostoły - Sklep Internetowy Edinos.pl
  Edinos.pl to sklep w internecie posiadający etyczne wartości. Sprzedawane produkty posiadające certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją najwyższej jakości wykonania, ponieważ stworzone zostały z solidnych surowców w warunkach pracy zachowujących prawa człowieka i obywatela.  Asor...
  Proszę o kontakt