Fotel komputerowy - Mirat.pl
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

1 - 2 z 2
229.00 PLN
ID #5977
Odsłon : 60 / Opublikowany 6 miesięcy temu
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

Internetowy sklep z meblami "Mirat" to propozycja skierowana dla osób poszukujących modnych, a także nowoczesnego wyposażenia do biura oraz domu, w dodatku bogatej oferty produktów do domu oraz ogrodu.


Oferowane meble stanowią pełną gamę produktów w najprzeróżniejszym stylu, pasujących do każdego pomieszczenia. W swojej ofercie sklepu Mirat mamy m.in. meble biurowe, pokojowe, kuchenne, łazienkowe, meble przeznaczone dla dzieci, krzesła, stoły szklane, a także wieszaki stojące na ubrania. Produkty w ofercie sklepu internetowego Mirat.eu wyróżnia oryginalność, elegancja, użytkowość oraz bardzo wysoka jakość wykonania.


Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo ważne jest wyposażenie domu i ogrodu. Fotele i krzesła biurowe, dekoracje do ogrodu i domu, meble ogrodowe, zegary, narzędzia oraz urządzenia to jedno z wielu propozycji jakie przygotowaliśmy szczególnie dla was. 


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów każdego dnia zwiększamy naszą ofertę o następne produkty w korzystnych cenach. 


*kwota opublikowana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Mirat
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Zachodniopomorskie
  Rzeźnicza 6-8
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Mirat
  Kraj Polska
  Województwo Zachodniopomorskie
  Adres -
  Typ Prywatny
  Telefon 12345xxxx
  Fotel komputerowy - Mirat.pl - 1/2
  Fotel komputerowy - Mirat.pl - 2/2
  Fotel komputerowy - Mirat.pl
  Internetowy sklep z meblami "Mirat" to propozycja skierowana dla osób poszukujących modnych, a także nowoczesnego wyposażenia do biura oraz domu, w dodatku bogatej oferty produktów do domu oraz ogrodu. Oferowane meble stanowią pełną gamę produktów w najprzeróżniejszym sty...
  229.00 PLN